درباره همسر خوب

من مرضیه کشوری هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت رفتار از دانشگاه تهران و مدرس مهارتهای رفتاری خانواده. از سال ۹۲ همزمان با تحصیل در مقطع ارشد دانشگاه تهران؛ پژوهش رسمی در زمینه خانواده رو شروع کردم و در سال ۹۳ اپلیکیشن محتوا محور شگردهای خانومانه رو در کافه بازار منتشر کردم که همون سال بیش از ۵٠ هزار بار دانلود شد و سال بعد به عنوان نرم افزار برتر محتوایی کافه بازار انتخاب شد. از سال ۹۵ کلاسهای حضوری در تهران و مجازی برای کل کشور رو شروع کردم و خوشحالم که طی این ۷ سال تا الان بیش از پنجاه هزار نفر با استفاده از دوره های مختلف من زبان صمیمیت و محبت در زندگی مشترک رو یاد گرفتند و تونستن فرد موثرتری برای زندگیشون باشن.

متولد ۲٠ تیرماه ۱۳۶۹ هستم و سال ۹۱ که دانشجوی سال آخر لیسانس دانشگاه شهید بهشتی بودم با همسرم که سال بالایی و هم دانشکده ای من بودن ازدواج کردم.
الان هم محمد حسن ۵ سال و نیمه و نورای دو ساله دو تا گل های زندگی ما هستن.

داستان همسرخوب

برند «همسرخوب» رو سال ۹۷ برای مجموعه فعالیتهام انتخاب کردم و رسالتم رو بهتر کردن حال خانواده ها میدونم و معتقدم پله اول برای این حال خوب؛ یادگیری مهارتهای ارتباطی خانوادگیه.مهارتهایی که هیچ جا نه در دوران تحصیل و نه در خانواده به ما یاد ندادند.پس شعارم رو هم این گذاشتم:
«زندگی یادگرفتنیه»

خوشحالم که یه خانواده ۳۱۵ هزار نفری در اپلیکیشن های مختلف اینستاگرام؛ ایتا؛ روبیکا و تلگرام دارم که با یه تیم ده نفره هر روز با عشق محتوای کاربردی و متفاوت رو براشون آماده می کنیم.

مدیر برنامه ها جهت دعوت در همایش ها

خانم سمیرا صادقی

پشتیبانی و ثبت نام کلاس ها (فقط پیام)

خانم نوری

مدیر پشتیبانی خرید از سایت

خانم نوری

تلفن دفتر

لطفا پیام بگذراید

کانال ایتا

eitaa@hamsarekhoob

کانال روبینو

eitaa@hamsarekhoob

نظرات هنرجویان دوره های آموزشی

همسرخوب