Loading...

درباره من

سلام

خوش اومديد به سايت همسر خوب.

ميزبان شما در این سایت من هستم: مرضيه کشوری

دوره ليسانس رو در دانشگاه شهيد بهشتی مديريت صنعتی خوندم.توی همون دوران عاشق نويسندگی بودم و همون ترم دوم شدم سردبير يکي از نشريه های فرهنگی دانشکده. چهار سال ليسانس رو با فعاليت های فوق برنامه و شيطنت ها و دورهمی های دوستانه طی کردم.مي تونم بگم اون چهارسال يکی از بهترين و لذت بخش ترين مقاطع عمرم بود و واقعا دوست دارم دوباره برگردم به همون شور و حال و تجربه های نااااب....

و مهم تر از همه، در کنار همه اين تجربه ها آشنايی و ازدواج من و همسرم، حسين بود. انتهای سال چهارمم، باهم بيشتر آشنا شديم.هم دانشکده ای بوديم ولی حسين جان ورودی دوسال جلوتر از من بود و ترم دو ارشد بود.

بعد از آشنايی سريع خانواده ها وارد قضيه شدند و خدا روشکر بعد از يک سال خواستگاری پرماجرا به هم رسيديم و قرار شد همپا و شانه به شانه هم زندگيمونو بسازيم...

ارشدم رو همزمان در دو رشته موردعلاقه ام ادامه دادم، مديريت رفتار دانشگاه تهران و تجارت الکترونيک و تلفيق اين دو رشته شد شروع فعاليت حرفه ای من در بحث مديريت زندگی، سياستهای زنانه و سبک زندگی.

فعاليت تخصصی من در حيطه رفتارهای زنانه از سال ٩٢ شروع شد. براي پروژه یکی از درس هام موضوع سیاستهای زنانه رو برداشتم و خیلی براش زحمت کشیدیم و با حدود ۶٠ خانوم با تجربه مصاحبه كردم و نكات مصاحبه رو به صورت نرم افزار ويژه موبايلهای اندروييد منتشر كردم. اون زمان نرم افزارهای متنی-محتوايی خيلي طرفدار داشتن و نرم افزار من هم كه محتوای خوب و جديدی داشت نزيك به ٥٠ هزار دفعه دانلود شد. این شد یه انگیزه بزرگ برام که راهم رو محکم تر ادامه بدم. اونجا بود که فهمیدم چقدر جای آموزش های کاربردی و بی تکلف توی خانواده های ما خالیه...

توی این سال ها حداقل  30 دوره آموزشی در زمینه های سیاست های زنانه، سیاست های کلامی، دلبری، هنر زن بودن، سیاست های ارتباط با خانواده همسر و... رو به لطف خدا در مناطق مختلف تهران برگزار کردم و با استقبال خیلی خوب خانوم های مختلف روبرو شدم و باز هم برای ادامه راهم مصمم تر شدم.

به درخواست خیلی از خانومهایی که تهران نبودند و می خواستند از دوره ها استفاده کنند دوره های غیر حضوری رو راه اندازی کردم و خانوم های زیادی از فایل ها و صوت های آموزشی بدون محدودیت بهره بردند..

حالا منم و سایت همسر خوب و پیج اینستاگرام و کانال تلگراممون 

و از همه مهم تر 

« شما » که مخاطب من هستین و میخوایم اینجا کلی نکات خودمونی و کاربردی یاد بگیریم.

اگر دنبال آموزش های پایه ای و کاربردی هستین پیشنهاد میکنم حتما قسمت «آموزش های غیرحضوریمون» رو ببینین. 

اگر تازه وارد هستین قسمت «تجربه های خانومانه» میتونه خیلی کاربردی و جذاب باشه. این تجربه ها از طرف خانوم های مختلف برای ما ارسال شده. با خوندنشون یه دنیا مها مهم و کاربردی پیدا میکنید که شاید با شرکت در ده ها کلاس خانواده مختلف هم نتونین اون ها رو کسب کنین.

و اگر دنبال خوندن مقالات و داستان ها و نکات مختلف هستین قسمت «زیر یک سقف» پذیرای شماست.

خوشحالم که کنارمونین.

راستی به پیج اینستاگراممون هم سر بزنین. اونجا هم روزانه هم نکات خوبی میذارم و هم یه سری ویدیوهای آموزشی داریم.

اينم آدرسش:

https://instagram.com/hamsarekhoob?igshid=pk105gjqbh2h

 

نظرات

    مشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی