Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

درباره همسر خوب

بازدید: 760

سلام!

میزبان شما در این سایت و نویسنده مطالب و مدیراین سایت من هستم، شیرین

من متاهلم و با همسرم ساکن تهران هستیم. ما هر دو فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی در مقطع ارشد رشته مدیریت هستیم. تحصیلات آکادمیک من در دو حوزه مدیریت رفتار و  تجارت الکترونیک هست.

من توی این سایت و بقیه سرویس هایی که تا به حال ارائه کردم ( اینستاگرام و اپلیکیشن و کانال تلگرام) دنبال یک چیز بودم و اون هم این بوده که بتونم از طریق تجاربی که در دنیای زناشویی و ازدواج هست کیفیت زندگی خودم و خانوم ها و آقایون رو بالا ببرم. نکاتی که میبینید حاصل ساعتها مصاحبه و مطالعه من و ترکیب علم و تجربه است.

هدف من  این بود که بتونم تجربه هایی که تو دل مادرهامون هست رو جمع کنم تا همه بتونن از این بسته جادویی استفاده کنن. هدفم این بود که بتونم مطالبی متفاوت از همه مطالب موجود در سایت ها و مجلات عرضه کنم.

من دنبال این بودم که خوشبختی برای همه مون باشه.

دنبال این بودم که چشم همه زن ها و مردها از شادی برق بزنه!

من دارم تلاشم رو می کنم و میدونم که با کمک شما روز به روز به این هدف نزدیک تر میشیم!

اما چه شد که این سایت و اپلیکیشن و اینستاگرام و... راه اندازی شد؟

راستش اینه که اون سالی که ازدواج کردم خیلی دوست داشتم که یه زندگی پربار داشته باشم و همش با خودم فکر می کردم چه جوری میشه جزو اون زوج های خوشبخت بود که آدم وقتی میبیندشون حس می کنه خوشبخت تر از اینها روی زمین نیست! چی کار باید بکنم ؟ این بود که برای پیدا کردن سوالم رفتم سراغ بزرگ تر ها و خانوم کامله!!! های فامیل. رفتم و پرسیدم. از راه و چاه. چی کار کنم و چی کار نکنم و چه جوری حرف بزنم و چه جوری حرف نزنم! کار از خانوم های فامیل گذشت و دوست های مادرم و... رو هم بی نصیب نگذاشتم و شاید باورتون نشه که من دو تا دفترچه پاپکو پر از نکته جمع کردم... بعد از اون هر کدوم از دوستام که ازدواج می کردن برای مدتی دفترچه ها رو که با گذشت زمان و مصاحبه هام به سه تا رسیده بود بهشون میدادم و اونها هم با کلی به به و چه چه دعام می کردند! این روال ادامه داشت تا اینکه به ذهنم رسید که این نکته قابلیت ویژه ای برای عرضه دارن و میشه عرضه شون کرد. این نکته ها حاصل تجربه کلی خانوم با تجربه بود وکلی باحال!!! میشه خیلی ها از این نکات استفاده کنن. خیلی ها میتونن با سیاست تر بشن و اینطورشد که ایده اپلیکیشن استارت خورد و خلاصه الان دو سال و نیمه که از این شروع میگذره و خوشحالم که بعد از اینستاگرام و اپلیکیشن شگردهای خانومانه و کانال تلگرام به سایت رسیدیم تا خانوم های بیشتری بتونن از این مطالب استفاده کنن. ما اینجا قراره مفصل تر از اپلیکیشن و اینستاگرام با هم باشیم. قراره مطالب توضیحات بیشتری داشته باشن. قراره تجربه های موضوع بندی شده بیشتری از هم دیگه بخونیم. قراره کنارهم کلی چیز میز یاد بگیریم و به هم یاد بدیم. قراره تغییر کنیم و روز به روز بهتر بشیم. 

البته همینجا اعلام کنم که اپلیکیشن و اینستاگرام هم همچنان فعال و شادابن. مثل همیشه!

راه های ارتباطی با من به این صورت هستن:

telegram:shkeshvari

instagram:shegerdhaye_khanomane

 

راستی  اگر هنوز اپلیکیشن من رو دانلود نکردید میتونید از لینک زیر دانلود کنید و لذت ببرید. البته فقط اونهایی که گوشیشون اندروییده! این اپلیکیشن پره از نکات و مصاحبه با خانم های با سیاست. 

https://cafebazaar.ir/app/com.behesht.FemalePolitics/?l=fa

خوشحال شدم از آشنایی تون. امیدوارم باز هم به من سربزنید. 

شیرین کشوری